Od 1.9. do 31.10. 2023 bude probíhat pokládka vodovodního potrubí ve vozovce v ulici Sladské.

Stavební práce budou prováděny Po-Pá od 7.30 do 17.00h po celé šíři vozovky, postup prací bude kontinuální a bude zahájen v koncových úsecích. Upozorňujeme, že v jmenovanou dobu po této komunikaci nebude možný příjezd k nemovitostem ani odjezd od nich. Dále nebude možné odstavování vozidel na této komunikaci nebo přilehlém prostranství.


Žádáme občany, aby dodržovali přechodné dopravní značení a výše jmenované upozornění a tím předešli nebezpečí poškození vozidel. Chodce a cyklisty žádáme o zvýšenou pozornost při průchodu nebo průjezdu stavbou.

Před tímto termínem proběhne ještě jedna jednodenní uzávěra v druhé polovině měsíce srpna a to pro provedení vyfrézování rýhy ve vozovce s zpětným zapravením a zprůjezdněním vozovky v celé šíří při zachování zvýšené opatrnosti.

O tomto termínu budou obyvatelé dané lokality vyrozuměni s předstihem.

Dále upozorňujeme, že za nepříznivých klimatických podmínek se mohou časy uzávěry stavebních prací změnit a to včetně termínu. Pro případné podrobnější informace se prosím obraťte na odpovědného pracovníka stavby, popř. pracovníky provádějící stavební práce.

Oznámení zhotovitele včetně zákresu ikona souboruzde.


Vytvořeno 8.8.2023 8:52:33 | přečteno 7918x | petra.graclikova

Stránky jsou vytvořené z projektu:
Kontaktní úřad Rožnov pod Radhoštěm, CZ.03.4.74/0.0/0.0/19_109/0016826

EU
load